Sportovní tábor Pohoda

KDY

 Odjezd na tábor v neděli dopoledne

14.07.2024

Odjezd z tábora v pátek odpoledne

26.07.2024

KDE

Františkov
 Suchdol nad Lužnicí

Jižní Čechy

CENA

9 450 Kč

Kapacita 46 dětí!

Podmínkou zvýhodnění ceny je aktivní členství s řádně uhrazeným kurzovným.

Cena je 9 450 Kč.

 Zálohu ve výši 2 000 Kč je potřeba uhradit po přihlášení.

Doplatek 7 450 Kč je potřeba uhradit do 10. června 2024.

Na tábor mohou hlásit rodiče děti od 8 do 14 let (děti jsou zařazeny do oddílů) a mladistvé od 15 do 17 let (tento věk musí být před nástupem na tábor). Pro věkovou kategorii 15 let platí snížená cena (tzv. praktikant na zkoušku), od 16 do 17 let se účastní praktikanti s uhrazeným kurzovným a tedy i členstvím. Účast praktikanta musí schválit hlavní vedoucí a předseda AVČSK, z.s. 

 Určeno pro naše členy, děti z našich kurzů a jejich kamarády. Přednost mají děti z našich kurzů.

Jak probíhá doprava

Zajišťujeme společnou dopravu zájezdovým autobusem ze dvou míst v Praze.

MAPA

14:00

Odjezd od točny autobusu v ulici Žernosecká
MAPA

14:30

Odjezd z parkoviště přilehlého k ulici Mládí

16:00 - 18:00

Příjezd zpět na obě autobusové zastávky

Co zahrnuje cena

1

Společná doprava

Komfortní autobus od firmy Hrubý s.r.o. bude přistaven na dvou místech v Praze. Na Praze 8 ulice Šimůnkova (točna) a poté na Praze 13 ulice Kovářova (u KD Mlejn). Při návratu z akce to bude opačně (nejdříve P13 a poté P8).
2

Ubytování

Všichni účastníci budou ubytováni ve stanech s podsadou. Stany jsou každoročně opravované a nahrazované novými. Tábořiště je poblíž řeky Dračice. Součástí ubytování je kuchyně, hlavní budova se zázemím, sociální zázemí ve formě sprch a suché WC.
3

Stravování

Dětem bude poskytnuto stravování 6x denně a bude zajištěn celodenní pitný režim. Nad rámec stravování je v provozu táborový obchůdek (sladkosti, točené limo, apod.), kde děti mohou nakoupit za táborové peníze (součást her a programu). Při celodenním výletu do Třeboně je zajištěn oběd ve vyzkoušené místní školní jídelně.
4

Zdravotní péče

Po celou dobu tábora bude přítomný tým zdravotníků: zdravotní bratr a sestra, studentka medicíny a certifikovaný záchranář zotavovacích akcí. Současně máme dlouholetou spolupráci s místní lékařkou pediatrie, kam v případě potřeby dojíždíme s dětmi do její ordinace v Suchdole nad Lužnicí. Nad akcí bude držet též ochrannou ruku lékařka na telefonu.
5

Pojištění akce

Na akci se vztahuje odpovědnostní pojištění spolku AVČSK, z.s. plus cestovní připojištění a v rámci členství také svazová pojistka úrazu.
6

Pedagogický dozor

O zábavu a bezpečnost vašich dětí se bude starat nadšený tým:
1. Hlavní vedoucí Jan Průša (pedagog, praxe 40 let, ženatý, 3 děti)
2. Hospodář a řidič Josef Ducháč (zaměstnanec vedoucí provozu, ženatý, 3 děti)
3. Kuchař Radek Šindelář (provozní restaurace, otec 1 dítě)
4. Programový vedoucí Karolína Stolínová a Daniel Průša (celotáborová hra a organizace sportu a her)
5. Lektor deskových her Michael Timko (pracuje v IT, praxe 5 let, mistr GO)
6. Lektor sportovních her Daniel Průša (lektor, praxe 15 let) 
7. Oddílový vedoucí mladší oddíly Viktorie Holanová (jezdí na Pohodu přes 10 let, studentka VŠ Lékařské fakulty, certifikovaná lektorka DDM) a Majdaléna
8. Oddílový vedoucí starší Adam Antušák (jezdí na Pohodu přes 10 let, student Vyšší odborné zdravotní školy, praxe a zkušenosti přes 4 roky)
9. Praktikanti Eliška Janoušková, Tomáš Kůna, Martina Hájková, Michael Kurc a Vladimír Pešek

Táborový program

Letošní tábor jsme se rozhodli pojmout více sportovně. Proto kromě sobot a nedělí bude judo trénink na programu každý den a cvičit jej budeme na tatami pod velkým párty stanem (za pěkného počasí). Z tohoto důvodu prosíme rodiče, aby při přihlašování svých dětí na náš tábor zvážili, zda je tento program pro ně vhodný. Nicméně nováčkům se nebráníme a máme k zapůjčení i kimona. Dále pro děti připravujeme celotáborovou hru, vycházky po okolí a turistické výlety, podle počasí koupání, táboráky. Děti nocují ve stanech s podsadou po dvou. Na toalety se chodí na latríny a nedávno byly zřízeny ve velkém stanu s dřevěnou podlážkou sprchy s teplou vodou. Každý den ráno a večer budou sportovní bloky, celkově 4 hodiny denně. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Partneři

                       

 

Copyright © 2024 | AVČSK, z.s. | Všechna práva vyhrazena.